Współpraca z marką Stylmen

Od wielu lat dynamicznie rozwijamy markę Stylmen, dlatego zachęcamy do współpracy wszystkich odbiorców hurtowych w kraju i za granicą. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji zleceń na szycie koszul pod marką własną Klienta, logowanych (korporacyjnych oraz biznesowych) w rozmiarach kołnierza od 36 do 54. Naszą ofertę kierujemy również do właścicieli sklepów z polską odzieżą męską, firm i innych klientów instytucjonalnych.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy hurtownią koszul sprzedającą najnowsze kolekcje stylowej odzieży. Siedziba naszej firmy znajduje się w Rybniku. Marka Stylmen to rozpoznawalny symbol najwyższej jakości. Szeroki asortyment, indywidualny charakter produktów, doskonała trwałość materiałów – nasi Klienci doceniają solidność naszej oferty, w której każdy gentleman na pewno znajdzie coś dla siebie. Z naszego asortymentu skorzystają mężczyźni, którym zależy na stworzeniu spójnego wizerunku i podkreślaniu indywidualnego charakteru poprzez odpowiednią odzież.

Tworząc nowoczesne kolekcje, stawiamy również na uniwersalność oferty. Staramy się, aby nasze produkty były ponadczasowe – zawsze modne i dopasowane do każdej sytuacji. Nasza firma dba o to, aby wszystkie oferowane elementy garderoby były produkowane z najszlachetniejszych tkanin zapewniających najwyższy komfort użytkowania i niesamowitą elegancję. Warto podjąć z nami współpracę również z bardzo praktycznych powodów. Marka Stylmen to nie tylko styl i szyk, ale również atrakcyjna cena!